Правильна синусоїда
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
Надійний двигун
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі EURO V.
Економічний режим
Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
Можливість підключення АВР
Генератор має можливість підключення системи АВР (автоматичного введення резерву). Блок автоматично запускає генератор і перемикає навантаження на нього при відключенні основного джерела живлення та автоматично зупиняє роботу генератора при відновленні центрального електропостачання. Вихід АВР має 8-контактний роз’єм для підключення блоку автоматичного введення резерву KS ATS 4/25 Gasoline.
Полегшена система запуску двигуна 3 в 1
Універсальний вмикач двигуна 3 в 1 для максимально легкого та зручного запуску генератора, поєднує функції паливного крану, повітряної заслонки та електричного запуску двигуна.
Ергономічна панель керування
Зручне розташування усіх функцій: багатофункційний LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий режим, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, два USB-роз'єми 5В/1A, 5В/2.1A, розетки 230В та клема заземлення.
Високоякісний альтернатор
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
Транспортувальний комплект
Інверторні генератори Könner & Söhnen оснащені транспортувальною системою для зручного переміщення. Два колеса та ручка, що підіймається під час переміщення генератора, забезпечують комфортне транспортування та мобільність агрегата.
Додаткові аксесуари
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, викрутка РН2 6,0 мм, чохол для аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Тип генератора | Инверторный |
| Номинальная сила тока | 17.4 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Oхолодження двигуна | повітряне |
| Вес | 36.7 |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Габарити | 530 х 410 х 430 мм |
| Класс защиты | IP 23M |
| Комплектация | Ключ свічний - 1 шт,Паковання,інструкція,Генератор,Викрутка,Чохол для аксесуарів |
| Количество фаз | 1 фаза |
| Максимальная мощность | 4 |
| Модель двигуна | KS 240i |
| Номинальная мощность | 3.6 |
| Объем двигателя | 223 |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Обсяг масла в картері двигуна | 0.6 л |
| Обсяг паливного бака | 12.5 |
| Топливо | Бензин |
| Мощность | 7.5 |
| Пристрій | генератор |
| Рекомендуємо придбати | 2E-JCM5H,2E-JCM10H,2E-JCM20H,2E-JCM10V,2E-JCM20V,2E-JCM60S,2E-JCM40S,2E-JCM30S |
| Розетки | 2 х 16A |
| Уровень шума | 70 |
| Тип ДВС | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | електростартер,ручний стартер |
| Функции | Вихід ATS,LED-дисплей,USB-виходи,Ємність акумулятора |
| Время непрерывной работы | 8.1 |
| Частота току | 50 |
- Цена: 41 299 ₴









