Просто, швидко, безпечно? Індукція
Індукція швидко і точно нагріває безпосередньо потрібний об'єкт, тоді як навколишній простір залишається холодним і безпечним. Вона також забезпечує миттєву зміну температури. При цьому гладка поверхня спрощує очищення.
Hob2Hood - абсолютна зручність
Функція Hob2Hood забезпечує бездротове з'єднання варильної поверхні та витяжки. Почніть готувати, а витяжка сама підбере налаштування для оптимальної швидкості екстракції відповідно до обраного рівня нагрівання варильної панелі. Робить усю роботу за вас.
Пряме сенсорне керування кожною конфоркою
Сенсори Direct Touch полегшують регулювання температури. У кожної конфорки - своє управління потужністю. Це спрощує огляд і зміну потужності нагріву. А завдяки гладкій поверхні очищення не потребує труднощів.
PowerBoost: потужний нагрів в одну мить
Запуск функції PowerBoost забезпечить миттєвий викид тепла під час приготування. Це вкрай корисно, якщо страви треба скоріше поставити на стіл. Вода закипатиме швидше ніж будь-коли, а сковорідки будуть готові до смаження на великому вогні в потрібний момент.
Легкий відлік часу кожного етапу в рецепті
Регульований таймер допоможе без клопоту стежити за приготуванням. Його можна встановити на час до однієї години, щоб отримати своєчасне нагадування про хід приготування. Він вимкне конфорку після закінчення заданого часу, а також послужить таймером, коли варильна поверхня не використовується.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Цвет | Черный |
| Тип | Индукционная |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | блокування від дітей,функція блокування клавіш,звуковий сигнал,автоматичне вимкнення |
| Габарити | 59х52 |
| Довжина межевого дроту | 1.5 |
| Задня ліва | 1800/2800W/180 мм |
| Задня права | 1800/2800W/180 мм |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Особенности | індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання,легке встановлення завдяки системі фіксаторів,виявлення каструль |
| Передня ліва | 2300/3700W/210 мм |
| Передня права | 1400/2500W/145 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 56х49 |
| Тип поверхности | індукційна |
| Управление | Сенсорное |
| Функции | EcoTimer,функція CleverHeat,функція Hob2hood |
- Цена: 18 199 ₴











