Екологічний глек-фільтр для води BRITA Style. Інноваційні функції та кольорові акценти. Відкривайте кришку торканням пальця. BRITA Smart Light сигналізує, коли потрібно замінити фільтрувальний картридж. Задля неперевершеного смаку води, який пасує вашому стилю життя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brita |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація заміни фільтра | 1 |
| Высота | 273 мм |
| Глубина | 105 мм |
| Общий объем | 2.4 |
| Цвет | Серый |
| Можливість мити в посудомийній машині | 1 |
| Область применения | питна вода |
| Обсяг очищеної води | 1.4 л |
| Особенности | створений для розміщення у дверцятах холодильника |
| Підходить для | холодної води |
| Тип | Фільтр,Фільтр для води |
| Тип фильтра | фільтр-глечик |
| Установка | настільний |
| Ширина | 239 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴










