BRITA Flow Фільтр диспенсер для води. Підходить для родин і невеликих офісів зі збільшеною місткістю 8,2 літра води. Має комфортний дозатор. Легко наповнювати завдяки зсувній кришці. Утримує 5,2 літра очищеної фільтром води. Ви будете точно знати, коли замінювати картридж, завдяки розумному пристрою BRITA Memo. Насолоджуйтеся чистішою, свіжішою на смак водою завдяки MAXTRA PRO.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brita |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація заміни фільтра | 1 |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 214 мм |
| Общий объем | 8.2 |
| Цвет | Синий |
| Область применения | питна вода |
| Обсяг очищеної води | 5.2 л |
| Підходить для | холодної води |
| Тип | Фільтр для води |
| Тип фильтра | фільтр-глечик |
| Установка | настільний |
| Ширина | 304 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴










