Екологічний глек-фільтр для води BRITA Style. Інноваційні функції та кольорові акценти. Відкривайте кришку торканням пальця. BRITA Smart Light сигналізує, коли потрібно замінити фільтрувальний картридж. Задля неперевершеного смаку води, який пасує вашому стилю життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація заміни фільтра | 1 |
| Висота | 273 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Загальний об'єм | 3.6 |
| Колір | Сірий |
| Можливість мити в посудомийній машині | 1 |
| Сфера застосування | питна вода |
| Обсяг очищеної води | 2.3 л |
| Підходить для | холодної води |
| Тип | Фільтр,Фільтр для води |
| Тип фільтра | фільтр-глечик |
| Встановлення | настільний |
| Ширина | 259 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769 ₴









